На головну
Генеральне прибирання
Постійне прибирання
Прибирання після ремонту
Оренда килимків
Наші клієнти
Вакансії
Замовити прибирання приміщення
Написати нам

м. Львів

т.: (032) 247 47 47
т.: (067) 266 33 79

Електронна пошта :
office@cleaning.lviv.ua

Генеральне прибирання

Граніт та мармур.
Реставрація мармуру та граніту включає шліфовку, поліровку, кристалізацію, нанесення захисного складу. Відновлення, реставрація мармурового і гранітного покриття є досить трудомістким і високо технологічним процессом, з використанням спеціального устаткування, хімічних засобів, шліфувально-полірувальних матеріалів, в який входять наступні етапи.

Шліфовка.
Шліфовка проводить видалення дрібних і глибоких подряпин, залишаючи після себе шорстку поверхню, але вже без подряпин.

Поліровка.
Поліровка - це наступний етап після шліфовки, за допомогою, якого проводиться видалення післяшліфувальної шорсткості поверхні. Після поліровки поверхня стає гладкою.

Кристалізація.
Кристалізація відполірованої поверхні робить поверхню майже дзеркальною, що надає підлоговому покриттю красивого, багатого вигляду і при цьому поверхня залишається неслизькою.

Нанесення захисного складу.
Нанесення захисного складу проводиться, для того, щоб, надати граніту красивий зовнішній вигляд і для найбільш довгого збереження результатів робіт.

Миття вікон.
Миття вікон включає декілька етапів: миття віконних рам, підготовка і очищення, миття скла.

Миття віконних рам.
Перед миттям скла, рами і підвіконня протираються м'якою тканиною, щоб видалити з них пил, а у разі потреби, рами і підвіконня ретельно миються.

Підготовка і очищення.
Давно не мите, або сильно забруднене скло, обполіскується чистою водою, а потім очищається жорстким мийним скребком, падом.

 

Миття та сушка скла.
Для миття скла на нього наноситься миючий розчин за допомогою розпилювача, губки, щітки або мийного скребка. Після чого, скло миється губкою, щіткою або мийним скребком. Миючий розчин з скла віддаляється за допомогою гумового скребка (зганяння).

Прибирання і відновлення блиску твердого і напівтвердого підлогового покриття.
Окрім цього, компанія виконує клінінг глазурованої керамічної плитки, лінолеуму і ПВХ.

Прибирання мармуру і глазурованої керамічної плитки.
Прибирання твердого покриття.
Віддаляється сухий бруд і пил за допомогою сухої швабри або порохотягу.Підлога миється шваброю, натирачем або машиною, використовуючи нейтралізуючий розчин рідкого мила, розчиненого у воді.Збирається нейтралізуючий розчин, що залишився, порохотягом вологого прибирання, або миючим порохотягом з насадкою для миття підлоги.Після висихання, підлогу полірують, щоб закрити пори і тим самим захистити матеріал від руйнування.

Прибирання лінолеуму та ПВХ.
Виконання прибирання напівтвердого покриття.
Віддаляється бруд і пил за допомогою сухої швабри або порохотяга. Наноситься велика кількість нейтральної чистячої речовини. Підлога обробляється підлогомиючою машиною, а області, недоступні для машини, чистяться вручну. Збирається вода, що залишилася, порохотягом вологого прибирання. Потім підлога обробляється спеціальним способом поліровки, шляхом нанесення на нього грунту.

Очищення килимів (килимового покриття) та меблів.
Існує три способи чищення килимів: сухе (напіввологе), інтенсивне та вологе. Вибір чищення проводиться з обліку ступеня забруднення килимового покриття і з урахуванням того, що, знаходиться під килимом (паркет, дсп, цемент, лінолеум і так далі).

Cухе очищення килимів.
Процес сухого чищення полягає в тому, що, відносно суха, заздалегідь підготовлена піна розподіляється всередину килима за допомогою валкових або дискових щіток. Піна розчиняє бруд в килимі і розкладається опісля за досить короткий час. Потім вся речовина віддаляється за допомогою ковромиючої машини.

Вологе чищення килимів.
Вологе чищення килимів полягає в розподілі миючого розчину за допомогою дискової машини, яка за допомогою сильної механічної дії дозволяє відчистити навіть дуже сильне забруднення килимового покриття. Після розподілу миючого розчину, проводиться його видалення .

Інтенсивне чищення килимів.
Інтенсивне чищення застосовується для чищення килимового покриття надсильного забруднення того, що містить жувальну гумку, плями невідомого характеру, плями, що задавнилися, затоптані ділянки (стежини). Її технології схожі з вологим чищенням килимів, єдина відмінність полягає в індивідуальному підході до кожного забруднення (наприклад, до плями).

Очищення меблів.
Чищення м'яких меблів проводиться двоетапним шляхом.Спочатку обробляються особливо забруднені місця спеціальним хімічним засобом, за допомогою якого відбувається розщеплювання грязі. Потім шляхом чищення екстрактора проводиться видалення хімічного засобу, пилу, бруду із структури м'яких меблів.