Як знову перетворити вашу кухню на ідеальне місце для кулінарних витворів.

Ви забули, як виглядає дно вашої раковини? Ви звикли користуватися пластиковими виделками, тому що не можете знайти столові прибори? Ви затримуєте дихання, коли відкриваєте свій “запашний” холодильник? Ви уникаєте відкривати кухонні шафи, побоюючись лавини посуду?

Якщо ви відповіли “так” хоча б на одне питання, вам може знадобитися клінінг втручання для вашої кухні. Добра новина полягає в тому, що для будь-якої кухні в квартирі є надія, якою б брудною вона не була. Погана новина полягає в тому, що вам доведеться засукати рукави і трохи забруднитися, щоб виправити ситуацію. Отже, нехай так і буде: візьміть рукавички та скористайтеся цим списком корисних порад для відновлення кухні.

Крок за кроком

Розгублені? Не варто. Візьміться за роботу та крокуйте до мети крок за кроком. Почніть з холодильника та морозильної камери. Якщо ваші продукти та напої всі перемішані, важко знайти потрібний інгредієнт та визначити джерела незвичайних запахів. Спочатку очистіть холодильник від усього, що протерміноване, ретельно протріть полиці, виділіть кожній групі продуктів окрему секцію в холодильнику, а потім переставте їжу так, щоб усе було видно. Поки ви це робите, дотримуйтеся цих корисних порад:

  • Не зберігайте яйця або молочні продукти на дверцятах холодильника, де температура схильна до коливань.
  • Зберігайте білки в нижній частині холодильника окремо від інших продуктів, щоб запобігти потраплянню забруднення.
  • Поставте відкриту коробку з харчовою содою в холодильник, щоб запобігти поширенню неприємних запахів.

Наступним кроком буде боротьба з купами речей у шафах та ящиках. Якщо ваші кухонні шафи є прокляттям вашого існування, вони, ймовірно, не дуже організовані. Витратьте трохи часу на перерозстановку, щоб найбільше користуються речі (склянки, тарілки, щоденні спеції для приготування їжі) були в межах досяжності руки. А далі придбайте організатори для столових приборів, все, що вам потрібно, щоб речі були відокремлені і на своїх місцях. Якщо ви виявите, що ваші каструлі та сковорідки займають занадто багато місця у ваших шафах, проявіть творчий підхід, поставивши перфоровану дошку, щоб повісити їх на стіну.

Нарешті, дістаньте віник, швабру та відро і ретельно виконаєте свою роботу. Незалежно від того, чи використовуєте ви мило та воду, чи спеціалізовані засоби, очистіть кожний куток вашої кухні. Коли ви закінчите, запобігайте ще більшому безладу, тримаючи невеликий віник, щітку та совок для сміття в коморі. Якщо більшість плям від пролитих рідин та бризків є біля раковини, розгляньте можливість розміщення килимка, який ви можете просто вкинути в пральну машину, коли він забруднюється.

Поради як кухні залишатися місцем для кулінарії.

Вітаємо! Ви пройшли процес прибирання кухні! Але, як ми знаємо, дуже легко повертатися до старих звичок, якщо ви не будете обережні. Тепер, коли ваша кухня виблискують, скористайтеся цими порадами, щоб ваша кухня залишалася чистою.

Зберігайте порядок. Тепер, коли ви знаєте, де і що знаходиться, переконайтеся, що все залишається на своєму місці! Зробіть позначки для полиць, якщо вам це допоможе. Відразу після використання повертайте речі на своє місце, це допоможе підтримувати порядок і зекономить вам час та зусилля при майбутніх прибираннях.

Прибирайте по ходу. Спокусливо залишити розлиту рідину, бризки та лопатки неприбраними під час приготування їжі. Не піддавайтеся цій спокусі! Тримайте під рукою мокру мочалку або рушник під час приготування їжі, щоб ви могли прибрати будь-який безлад тут і зараз.

Оперативно звільняйте посудомийну машину. Легко забути про посуд, коли він вже помитий, але краще виймати його, як тільки це можливо. Таким чином, у вас не буде спокуси нагромаджувати брудний посуд в раковині знову.

Зробіть кухню стильною! Гарно оформлена кухня не лише покращує загальний вигляд вашої квартири, але також стимулює підтримувати її чистою і охайною! Пофарбуйте стіни, повішайте картини або просто додайте яскраві кухонні рушники, щоб надати приміщенню краси та стилю.

Зателефонуйте в клінінг сервіс CleanUP.

Якщо у вас немає часу або бажання прибирати кухню самостійно і ви хочете насолоджуватися чистотою та порядком без зайвого клопоту, незволікайте, звертайтеся до клінінгової компанії CleanUP вже сьогодні! і насолоджуйтесь чистотою та порядком у вашій кухні, без зайвого клопоту та надмірних зусиль! Наша професійна команда з радістю відновить вашу кухню до ідеального стану. Ви заслуговуєте на кухню, яка завжди сяє чистотою та охайністю. Зробіть перший крок до ідеальної кухні — зв’яжіться з CleanUP вже зараз!

Шукаєте більше порад щодо поліпшення комфорту в своєму будинку? Бажаєте поділитися власними порадами з прибирання кухні або квартири, які, можливо, ми не врахували? Знайдіть нас в Instagram та Facebook, надсилайте нам повідомлення, читайте нові публікації у нашому блозі, і разом ми зробимо ваше житло чистим і охайним.

Call Now Button